Login

Управлінські Модулі Імпортера

Огляд

Дистриб’ютори Автомобілів, імпортери та експортери працюють в постійно мінливій і складній ситуації на ринку і більш ніж коли-небудь покладаються на своїх ІТ-партнерів, щоб допомогти вести бізнес ефективно і збільшити прибуток протягом життєдіяльності їхнього бізнесу. Протягом 30 років  CDK Global надає гнучкі, спеціально розроблені для цієї галузі рішення з багатою функціональністю.

CDK Global має доведений послужний список робіт з виробниками та дистриб'юторами в більш ніж 25 країнах, що представляють велику частину світового обсягу і фахівців брендів. Система Управління Імпортера AutoMaster (IMS) є повністю масштабованою, щоб задовольнити потреби виробників та їх дочірніх компаній, великих і малих, приватних розповсюджувачів і груп підприємств.

Система Управління Імпортера AutoMaster підтримує різноманітні  підприємства легкових автомобілів, комерційних і сільськогосподарських транспортних засобів, морських транспортних засобів і мотоциклів.
Якщо Вам потрібна додаткова інформація про CDK Global IMS або Ви хотіли б обговорити спеціальні умови, зв'яжіться з CDK Global: dsi_imsinfo@cdk.com

Переваги

  • Ведення бізнесу більш ефективно - Просто й швидко розміщувати і відстежувати замовлення автомобіля, керувати угодами про обслуговування та обробляти гарантійні зобов'язання шляхом інтеграції DMS або веб-порталу дилера
  • Вдосконалена системи управління ланцюгами поставок -  Посилення контролю над поставками «з кінця в кінець» транспортних засобів, та складський облік на всьому ланцюжку поставок.
  • Підвищує контроль над процесом виконання гарантійних зобов’язань - Оптимізує мережі обробки зобов’язань  через Інтернет за допомогою системи он-лайн перевірки заявок, системи управління кампанією за допомогою он-лайн відгуку,відстежує гарантійний строк деталей, сприяє досягненню більш жорсткого контролю над роботою з вимогами та претензіями, що допоможе скоротити витрати і заощадити час.
  • Підвищує ефективність прийняття рішень - Легкий доступ до інформації та ключових показників ефективності.
  • Підвищує прибутковість – Зменшує робоче навантаження користувача на ведення бізнесу та управління активами
  • Інтеграція DMS - підвищує операційну ефективність за рахунок оптимізації та раціоналізації процесів

Деталі

Модульна система
Система Управління Імпортера AutoMaster (IMS) являє собою модульне рішення, яке повністю інтегрується з Системою Управління Дилерським підприємством AutoMaster (DMS).

Логістика Автомобільного Імпортера (VIL)
Логістика Автомобільного Імпортера (VIL) – модуль, що підтримує управління транспортними засобами, замовленнями і логістикою. Це дає можливість обміну інформацією між дилером, імпортером і заводом разом з доступом до третіх осіб і органів влади.

Гарантія (VIW)
Гарантія (VIW) - модуль, призначений для забезпечення високого рівня зв'язку між дилером, імпортером і заводом за моно- або мультибрендовими вимогам. Гарантія включає в себе веб-функціональність для підтримки менших дилерів або контрагентів у своєму гарантійному процесі. Він також може бути використаний в поєднанні з системою управління дилерським підприємством третьої сторони.

DPA - Логістика запчастин
DPA модуль допомагає супроводжувати продаж запчастин, деталей і процеси замовлення між дилером, імпортером і заводом. Замовлення можна зробити або вручну, або автоматично, залежно від значення в системі управляння запасами AutoMaster. АВС-аналіз також може бути використаний, у разі потреби.

Загальнонаціональна база даних (NWD)
Загальнонаціональної база даних дозволяє спільно використовувати широкий спектр даних. Модуль розроблений спеціально для великих груп дилерів і багатомережевих дилерів, які мають особливі вимоги для доступу до інформації, такої як: історія сервісу, запас запчастин, постачальники.

Договір про надання сервісних послуг Імпортером транспортного засобу (VIS)
VIS модуль містить вбудовані функції для підтримки договорів про надання сервісного обслуговування транспортних засобів та надає широкий спектр відповідних даних для дилера та імпортера, таких як обслуговування рахунків від DMS до IMS (наприклад, гарантійні зобов'язання), та інформацію гарантійного терміну транспортного засобу.

Інтеграція з заводами виробниками
AutoMaster IMS містить в собі різноманітні заводські інтерфейси і підтримує електронні замовлення, рахунки-фактури, основні дані для транспортних засобів та запчастин, обробка даних по гарантійним зобов’язанням.

Веб-портал для дистриб’юторів та дилерів
Веб-портал надає в он-лайні, в режимі реального часу, інформацію про тарифи на запчастини, про їх наявність, про наявність рухомого складу, замовлення і відстеження, гарантійний процес і процес управління для дистриб'юторів та дилерів.

* Зверніть увагу: специфікації і послуги, що зазначені, можуть змінюватись в залежності від версії програмного забезпечення і наявності ринку.

Further Information Request