Login

AutoMaster

Задоволені дилери погоджуються: AutoMaster допомагає утримати клієнтів

Ключ до успіху для будь-якого дилера: Отримати повістю задоволених клієнтів, які повертаються знову і знову, а потім надбати повну заслужену цінність для них при проведенні кожної транзакції.

AutoMaster від CDK Global допоможе Вам побудувати такі міцні відносини з клієнтами на кожному етапі їхньої подорожі: з ранніх досліджень прямо через продаж, потім на майбутніх відвідуваннях для щорічних перевірок, запчастин і сервісних послуг, і до  їх наступного нового автомобіля. AutoMaster вважає Вас частиною команди і приносить Вам максимальну цінність на кожному кроці.

CDK Global – Ваш технологічний партнер

Щоб бути найкращими, використовуйте найкраще. CDK Global є лідером в області технологій в роздрібній дилерській автомобільній мережі та в прийнятті бізнес рішень,та AutoMaster - це лідер на ринку впровадження Системи Управління Дилерським підприємством (DMS). Це найкращий спосіб заробити більше і випереджати конкурентів.

Підтримка для всієї команди

AutoMaster підтримує кожну частину Вашої дилерської діяльності:

Маркетинг

Отримаєте більш сильні результати, коли краще дізнаєтесь про своїх клієнтів

Дізнатися більше

Продажі

Дивіться чітко на весь процес для підвищення ефективності та збільшення кількості продажів

Дізнатися більше

Післяпродажний сервіс

Заробляйте більше за допомогою Вашого трудового потенціалу більш розумними способами

Дізнатися більше

Запчастини

Поліпшуйте процес зберігання, відслідковування продажів і створення процедур

Дізнатися більше

Менеджмент

Використовуйте дані в реальному часі, щоб приймати більш зважені рішення щодня

Дізнатися більше

Всі необхідні інструменти

AutoMaster має інструменти, які необхідні, щоб збільшити прибуток, підвищити продуктивність, скоротити витрати і підвищувати рівень задоволеності клієнтів у всіх областях Вашого бізнесу. Це повний пакет програмного забезпечення, який допоможе Вам досягати Ваших цілей в бізнесі щодня.

Повністю масштабовані

AutoMaster є гнучкою і масштабованої системою. Він підтримує день у день функціональність будь-якого дилера, з єдиним операційним центром або з великими мульти- франшизами. А також AutoMaster тісно працює з системами  усіх великих виробників і торгових марок.

Глобальні і Локальні

CDK Global розуміє проблеми, з якими Ви стикаєтесь. Ми єдині партнери глобальної DMS з реальним досвідом в автомобільному бізнесі у всьому світі та маємо знання локальної місцевості для підтримки Вашого бізнесу.

Further Information Request