Login

AutoMaster Запчастини

PartsПоліпшуйте контроль над управлінням запасами, щоб заробити більше доходів

AutoMaster допомагає керувати складськими запасами з легкістю та завдяки цьому Ви можете закцентуватися на якості обслуговування клієнтів.

Краще управління запасами

  • Управляйте запчастинами і поставками за показниками, розташування, постачальників, продуктів і за зміною порядку групування або навіть за кодами знижок.
  • Отримуйте інформацію в режимі реального часу про наявність на складі кожного найменування, від поточних замовлень до наявних запасів  та майбутніх даних по поставкам.
  • За допомогою системи безперервного управління запасами та запчастинами контролюйте кінцевий строк придатності запасів та володійте іншими кращими можливостями процесів щодо перевірок.
  • Отримуйте інформацію про ціни з прямими інтерфейсами всіх великих виробників автомобілів

Вигідна купівля та продаж запчастин

AutoMaster економить Ваші гроші, допомагаючи Вам обробляти всі транзакції щодо запчастин: рівень цін, знижки, спеціальні контрактів і мультивалютні операції. Ви можете бути впевнені, що коректні ціни, застосовані у відповідності до кожного типу клієнта і угоди. Кожні транзакції щодо запчастин виділені у вигляді каталогу і можуть бути проаналізовані за показниками попиту, які допоможуть Вам зберегти необхідний товар на складі.

Розміщуйте замовлення з легкістю

AutoMaster управляє доставкою та дистриб'юцією запчастин від однієї одиниці до масових поставок. Замовлення запчастин здійснюється в електронному вигляді, з прямою інтеграцією з системами управління виробника автомобільного транспорту. * Цей безперервний процес може поліпшити процес придбання запчастин дилерськими групами та скоротити термін придатності.

* Докладна інформація про конкретні інтерфейси (франшизи) надаються за запитом.

eStock онлайн - замовлення запчастин

eStock дозволяє Вашим клієнтам замовити запчастини в режимі он-лайн, безпосередньо через Вашу систему AutoMaster. Клієнти переглядають запчастини і додають їх в корзину, і замовлення потім обробляється через AutoMaster, як будь-яке інше замовлення запчастин. eStock надає клієнтам можливість самостійно встановити бажаний контроль, коли вони зареєстровані у Вашій системі і зберігає дорогоцінний час Вашого персоналу.

Бездротовий спосіб збору даних

Бездротовий спосіб збору даних дає Вам можливість в режимі реального часу управляти запасами запчастин з будь-якого місця в майстерні або на складі. Малі кишенькові комп'ютери інтегровані з Вашою мережею даних, тому техніки, клерки і менеджери можуть бачити запчастини, які використовуються - або, які були повернені невикористаними на склад. Результат: у Вас завжди є реальний облік кількості кожної запчастини.

Further Information Request