Login

AutoMaster Маркетинг

MarketingПокращення комунікації для збільшення продажів

CRM модуль AutoMaster - це повний набір інструментів для здійснення продажів. Ви отримаєте більше від Ваших маркетингових заходів і дізнаєтеся більше про всіх Ваших потенційних клієнтів, отримаєте контакти і продажі.

Знайте своїх клієнтів

Якщо у Вас є всі деталі про кожного клієнта і автомобілі в одному місці, Ви будете краще їх обслуговувати і продавати для них більш потужно. AutoMaster дозволяє Вам групувати клієнтів за типами, як і всіх тих, хто володіє певною моделлю або з простроченими строками щодо обслуговування. Наші прості інструменти аналізу показують Вам справжній внесок доходів кожного клієнта для Вашого бізнесу.

Залишайтеся організованими

Робочий стіл продавця AutoMaster сприймає і аналізує дані про існуючих Клієнтів та у перспективі. Налаштуйте робочий стіл, щоб ми могли Вам показати інформацію, яку Ви хочете бачити: дзвінки клієнтів, електронні листи і зустрічі, задачі команди та їх виконання. AutoMaster навіть відстежує, якому способу зв’язку кожен клієнт віддає перевагу: електронною поштою, написати листа, факсом або за допомогою SMS-повідомлень.

Встановіть тригери послідовного виконання, щоб заробити більше

Побудувати систему продажів і систему лояльності клієнтів, додавши автоматичні тригери послідовного виконання для відстеження доходів або щоденні операції, як служба нагадувань. AutoMaster базується на системі контролю скарг, для забезпечення більшої ефективності і кращого рівня задоволення клієнтів.

AutoMaster CRM

Salesperson Desktop робочий стіл продавця, що збирає інформацію про потенційних клієнтів, тест-драйви, пропозиції, замовлення і післяпродажні дзвінки на одному екрані, щоб дати продавцям повне уявлення про своїх клієнтів.

Advanced Lead Management* забезпечує процес обробки та представлення даних про потенційних клієнтів. Точні дані про стан кожного клієнта, хто його супроводжує, та наведений на чітких графіках на приладовій панелі.

CRM Campaign Management дозволяє відділу маркетингу або продажу створити цільові групи, відслідкувати рівень надання відповіді і міру активності за допомогою заходів, запису до книги тест-драйвів, які були замовлені, відслідкувати скільки пропозицій було зроблено, та скільки успішних замовлень було прийнято.

Цільові групи можна легко створювати з бази даних клієнтів і транспортних засобів AutoMaster. Наприклад, Ви можете створити цільові групи клієнтів, які пропустили призначений термін для обслуговування або у кого закінчується термін лізингу.

Програми лояльності сприяють тому, щоб Ваші клієнти відчували себе особливими. Легше тримати хороших клієнтів, ніж знайти нових, таким чином AutoMaster допоможе Вам відправити сервісне та гарантійне нагадування, враховуючи також всі важливі вітальні листи та листи подяки.

Contact Management (Контакт Менеджмент) гарантує, що у Вас є останні і самі точні дані про клієнтів і їх планів, тому кожна кампанія досягатиме свого повного потенціалу.

Система Duplicate Customers це швидкий спосіб виявити і об'єднати дублікати у Вашій базі даних.

Complaint Management реєструє всі скарги клієнтів у AutoMaster CRM, так що вся Ваша команда може бачити їх і відповідати швидко і ефективно.

* Ця функція вимагає окремої ліцензії.

Further Information Request