Login

Умови користування

Ця сторінка визначає умови щодо використання веб-сайту www.adpdsi.com.ua (надалі «сайт»), який знаходиться під управлінням CDK Global Dealer Services Finland Oy. ("CDK Global"). Будь ласка, ознайомтеся з даними умовами використання, перш ніж Ви почнете використовувати сайт. Використовуючи сайт, Ви зазначаєте, що Ви приймаєте ці умови використання, і що Ви згодні дотримуватися їх. Якщо Ви не згодні з цими умовами використання, будь ласка, залиште сайт.

Ваш доступ до сайту

Сайт призначений виключно для інформаційних цілей. Ви погоджуєтеся, що Ви не будете, в будь-якому випадку, змінювати, переміщувати, додавати, видаляти або іншим чином втручатися до інформації, що міститься на сайті, і не будете декомпілювати, реконструювати, розбирати або незаконно використовувати його, або скорочувати програмне забезпечення, захищений авторським правом чи торгової маркою матеріал, комерційні таємниці, повертати або знищувати іншу конфіденційну інформацію, що міститься в сайті.

Матеріали, доступні через сайт, можуть бути відображені, завантажені і роздруковані для особистого некомерційного використання. Ви не можете змінювати будь-які подібні матеріали, в будь-якому випадку. При друці, копіюванні або завантаженні інформації з будь-якої частини сайту в порушення цих умов використання, Ваші права на використання сайту буде негайно припинено, і Ви повинні, на розсуд CDK Global, повернути або знищити всі копії матеріалів, які Ви зробили.

Якщо Ви вибрали, або Вам надається, код ідентифікації користувача, пароль або будь-яка інша інформація для використання на сайті, Ви повинні ставитися до такої інформації як конфіденційної, і не повинні розголошувати її третім особам. CDK Global має право відключити будь-який код ідентифікації користувача або пароль, чи то обраний Вами або наданий CDK Global, в будь-який час, якщо, на розсуд CDK Global, Ви не виконали будь-яке з положень цих умов використання.

Право інтелектуальної власності

CDK Global або його дочірні компанії є власниками або ліцензіатами всіх прав інтелектуальної власності на сайті, а також  матеріалів, опублікованих на цьому сайті. Ці роботи захищені авторським правом та іншими законами про інтелектуальну власність і договорами по всьому світу. Всі права захищені.

"CDK Global", "CDK GlobalDSI", "AutoMaster", "@ iLearn CDK Global", “Kompact” та деякі інші знаки, які використовуються на сайті, є зареєстрованими торговими марками CDK Global та його філій в Фінляндії та інших країнах.

Зміни на сайті і умов використання

CDK Global прагне оновлювати сайт регулярно, і може змінити інформацію в будь-який час. В разі необхідності, CDK Global може призупинити доступ до сайту, або закрити його на невизначений термін. Будь-які матеріалі на сайті можуть вважатись застарілими в будь-який момент часу, і CDK Global не несе ніяких зобов'язань по оновленню таких матеріалів.

CDK Global може переглянути ці умови використання в будь-який час шляхом внесення змін до цієї сторінки. Вам рекомендується перевіряти цю сторінку час від часу, звертати увагу на будь-які зміни, тому що вони мають до Вас відношення. Деякі з положень, що містяться в цих умовах використання, можуть бути також замінені положеннями або повідомленнями, що публікуються в іншому розділі на сайті.

Відповідальність сторін

Матеріал, розміщений на сайті, надається "як є" без будь-яких гарантій, умов, запевнень чи офіційних санкцій щодо його точності. У межах, встановлених законом, CDK Global та його філії цим безпосередньо виключають всі умови, запевнення, гарантії та інші умови, які могли б матися на увазі.

У межах, встановлених законом, CDK Global та його філії цим безпосередньо виключають відповідальність за будь-які прямі або непрямі збитки або шкоду будь-якого користувача у зв'язку з використанням або неможливістю використання сайту, або результати використання сайту, будь-яких сайтів, пов'язаних з ним і будь-яких матеріалів, розміщених на ньому, в тому числі, не несуть відповідальності за: втрату доходу, втрату бізнесу, втрату прибутку або контрактів; втрату очікуваної економії, втрату даних, втрату нематеріальних активів; витраченого робочого часу, а також за будь-які інші витрати чи шкоду будь-якого роду, за причин, які виникли у результаті цивільного правопорушення (включаючи халатність), порушення умов контракту або іншим чином, навіть якщо вони є передбачуваними.

Це не впливає на відповідальність CDK Global за смерть або тілесні пошкодження людини, що виникли від недбалості, або на будь-яку іншу відповідальність, яка не може бути виключена або обмежена відповідно до умов чинного законодавства.

Надання продукції та послуг

Контракти на надання товарів або послуг, які можуть бути сформовані в результаті відвідування сайту регулюються загальними умовами CDK Global і умовами, які будуть доступні для Вас у відповідний час.

Посилання на сайт

Ви можете скористатися сайтом або робити посилання на головну сторінку сайту, за умови, що Ваші дії є справедливим і законними і не пошкоджують репутацію CDK Global, але Ви не можете встановлювати посилання, як пропозицію до будь-якої форми об'єднання, затвердження або схвалення з боку CDK Global без його дозволу. Сайт не повинен розповсюджуватись на будь-які інші сайти, тобто Ви не можете створити посилання на будь-яку частину сайту, крім головної сторінки. CDK Global залишає за собою право відкликати дозвіл на посилання без попереднього повідомлення.

Посилання на сайті

Сайт містить посилання на інші сайти і ресурси, що надаються третіми особами. CDK Global не має ніякого контролю над змістом цих сайтів або ресурсів, і не несе відповідальності за них або за будь-які збитки чи шкоду, які можуть виникнути в разі їх використання .

Юрисдикція і застосоване право

Фінські суди мають виняткову юрисдикцію на будь-які вимоги, які пов'язані з використанням сайту, хоча CDK Global залишає за собою право порушувати справи проти Вас у разі порушення цих умов у Вашій країні проживання або в будь-який інший відповідній країні.

Ці умови використання, і будь-які спори або претензії, що виникають у зв'язку з ними або їх об’єктом чи  утворенням (у тому числі позадоговірні спори або претензії) регулюються і тлумачаться відповідно до законодавства Фінляндії.