Login

Інформація про компанію

Компанія CDK Global встановлює нові стандарти маркетингу, продажу й обслуговування легкових і вантажних автомобілів та інших транспортних засобів у всьому світі.

Наша історія почалася в 1972 році, коли відкрилася компанія ADP Dealer Services, що запропонувала автомобільним дилерам послуги обслуговування рахунків та управління запасами. Засновники компанії ADP мали бачення бізнесу нового типу, який здатен:

  • допомагати дилерам продавати транспортні засоби, запасні частини й обслуговування з більшим прибутком;
  • надавати потужні й прості рішення для великих масштабів;
  • зближувати дилерів та їх клієнтів для довготривалих стосунків.

Це бачення стало реальністю. Протягом наступних 40 років компанія ADP Dealer Services процвітала. Перші сотні, а потім і тисячі дилерів відкрили для себе силу комп'ютерних технологій в сфері управління та обслуговування клієнтів. Такий успіх дозволив компанії ADP Dealer Services придбати кілька компаній зі схожими інтересами, які допомогли нам ще краще задовольняти потреби дилерів. На 2014 рік наша компанія достатньо зросла, щоб отримати власний самостійний бренд — CDK Global.

Ця назва відображає історію та сильні сторони нашої команди.  «C» означає Cobalt — це інноваційна цифрова компанія, яка в 2010 році приєдналася до нас і додала нам умінь в сфері маркетингу і створення веб-сайтів для дилерів.  «D» означає компанію Dealer Services і 40 років досвіду, які є міцною опорою нашого бізнесу. Нарешті, «K» означає компанію Kerridge, що працює в сфері комп'ютеризації та обробки даних і з 2005 року розширяє межі нашої компетенції та нашого впливу у всьому світі.

Наша поточна мета — запропонувати нашим дилерам і автовиробникам ідеї і рішення, необхідні для подальшого розвитку їх бізнесу. Нещодавно ми дізналися від вас, що ви бажаєте, щоб наші рішення стали більш органічними і щоб ми і надалі боролися з нашими внутрішніми проблемами узгодженості. Нова назва втілює концепцію, яка саме це і передбачає.  

І ви, можливо, розумієте, чому був створений цей логотип. Світлофор — це загальновизнаний символ нашої галузі, при чому у нас горить зелене світло. Цей простий, дотепний, місткий символ відображає націленість на прогрес і постійний розвиток, а також оптимізм і можливості.

На сьогоднішній день компанія CDK Global обслуговує 26 000 дилерських центрів з продажу легкових і вантажних автомобілів, мотоциклів, морської і важкої техніки в більше ніж 100 країнах світу на шести континентах. (Поки ми не дійшли до Антарктики, але, можливо, дійдемо в найближчі кілька років.)  Ви можете покладатися на нас у плані надання технологій та послуг, які допоможуть вам вивести свій бізнес на новий рівень.

Життя і бізнес — це подорож. CDK Global — це ваш партнер майбутнього в сфері технологій.


ADP Dealer Services Finland Oy
Y-tunnus: 1844392-6
VAT-tunnus FI18443926
Osoite:
Pakkalankuja 6, 01510 Vantaa